Formularz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezb�dne do obs�ugi powy�szego zg�oszenia. Wys�anie formularza jest rownoznaczne z wyra�eniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym r�wnie� w przysz�o�ci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib� przy
ul. Po�czy�skiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocze�nie przyjmuj� do wiadomo�ci, i� przys�uguje mi prawo do wgl�du, wstrzymania przetwarzania oraz usuni�cia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /index.php on line 598

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /index.php on line 598

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 600

Nasz zespół

Dyrekcja

Michał Kicek
Dyrektor Salonu

Recepcja

Łucja Górska
Recepcja

tel.: 14 674 11 00
lucja.gorska@porscheinterauto.pl

Katarzyna Bartoszek
Recepcja

tel.: 14 674 11 00
katarzyna.bartoszek@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Użytkowych

Jaromir Kozioł
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 14 634 11 29
tel. kom.: 694 430 257
jaromir.koziol@porscheinterauto.pl

Dariusz Knapik
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 14 634 11 12
tel. kom.: 606 545 436
dariusz.knapik@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Michał Kicek
Kierownik Serwisu

Anna Marnik
Asystentka Serwisu

tel.: 14 674 11 05
anna.marnik@porscheinterauto.pl

Dariusz Bajorek
Mistrz Serwisu

tel.: 14 674 11 05
dariusz.bajorek@porscheinterauto.pl

Bartłomiej Gawron
Doradca Serwisowy

tel.: 14 674 11 05
bartlomiej.gawron@porscheinterauto.pl

Krzysztof Zając
Doradca Serwisowy

tel.: 14 674 11 05
krzysztof.zajac@porscheinterauto.pl

Radosław Bujak
Doradca Serwisowy

tel.: 14 674 11 05
radoslaw.bujak@porscheinterauto.pl

Marcin Klimek
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 14 674 11 05
tel. kom.: 694 430 260
marcin.klimek@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Krzysztof Małek
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 14 634 11 39
tel. kom.: 728 800 420
krzysztof.malek@porscheinterauto.pl

Wojciech Kiełbasa
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 14 634 11 35
wojciech.kielbasa@porscheinterauto.pl

Mateusz Włodek
Specjalista ds. Sprzedaży Programu NORA

tel. kom.: 600 368 269
mateusz.wlodek@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Agnieszka Kiełbasa
Asystentka Serwisu

tel.: 14 634 11 41
agnieszka.kielbasa@porscheinterauto.pl

Jordan Tracz

tel.: 14 634 11 42
tel. kom.: 694 430 261
jordan.tracz@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Katarzyna Bartoszek
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 14 634 11 93
tel. kom.: 694 001 436
katarzyna.bartoszek@porscheinterauto.pl

Angelika Tendera
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 14 634 11 27
tel. kom.: 664 767 538
angelika.tendera@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Tomasz Urbanowicz
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 14 634 11 56
tel. kom.: 694 430 259
tomasz.urbanowicz@porscheinterauto.pl

Grzegorz Urbański
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 14 634 11 57
tel. kom.: 538 890 855
grzegorz.urbanski@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Jolanta Hałatek-Skiba
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 12 363 19 65
jolanta.halatek-skiba@porscheinterauto.pl