Sztuką jest

trafić na wyprzedaż,

która przebija oczekiwania.

Przyjdź i wybierz model, który sprawdzi się w Twojej firmie.

rabat do 34 000 zł

|

przeglądy za 50% ceny

|

leasing 102,9%

rabat do 34 000 zł

przeglądy za 50% ceny

leasing 102,9%

Sprawdź dostępne modele i zapytaj o specjalne korzyści dla Ciebie

Prowadzenie biznesu wymaga przemyślenia wielu kwestii i podjęcia różnych decyzji każdego dnia. Warto, by każda z nich szła w parze z korzyściami, które opłacą się na dłużej.

Poznaj ludzi, którzy podjeli dojrzałą decyzję.

Katarzyna Orłowicz

Fleet Manager
w KOMPANII PIWOWARSKIEJ

Krzysztof Borsuk

Właściciel firmy
BRAINWORK

Marek Konwa

Mistrz Polski
w kolarstwie górskim i przełajowym

Michał Piszczek

Właściciel firmy
PISZCZUL TRANSPORT

Szymon Plenzler

Właściciel firmy
COOLER SERWIS

Wypełnij formularz i zapytaj o model, którego szukasz.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń